Bayındır Ankara Koop Koop
Telefon: 0 (534) 457 43 74 - 0 (534) 457 43 82
Bizi Takip Edin:

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

“Kusursuz yüksek standartlarda bir yaşam” felsefesinden hareketle, beklentilerinizin üzerinden bir hayat sunma fikrinin aşılandığı bir vizyonla çalışmalarına başlayan Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi, 2022 yılında kuruldu. İnsan yaşamına uygun konutlar inşa etmek amacıyla kurulan Kooperatifimiz, konutta güven ve hizmet denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olmak için yoluna emin adımlarla devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi, deneyimli yönetim kadrosuyla insanca yaşama uygun yeni yapılar inşa etmek için çalışır. Misyonu; ‘’Önce İnsan, İnsanca Yaşam’’ olan Kooperatifimiz, sürekli gelişim içerisinde olmak ve ülkesine değer katmak amacıyla çalışmaya devam etmektir. Bugün de bu amaçları doğrultusunda çalışmalarına başlayan Kooperatifimiz, inşaat sektöründe standartları belirleyen konumunu güçlendirmek istemektedir. Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi; bu doğrultuda yürüttüğü projelerin tamamında yenilikçi ve modern teknolojileri kullanarak yeni nesil konut ve yapıları inşa etmeye devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi, ‘Kaliteli yaşam için kaliteli yapı’ felsefesini kendisine şiar edinmiş, bu amaca uygun olarak gerçekleştireceği tüm projelerde yüksek kalitede modern ve estetik yaşam alanlarını inşa etmektedir. Kooperatifimiz; bu doğrultuda şehirlere değer katmakta, müşterilerinin beklentilerine uygun projeler üreterek, satış sonrası koşulsuz memnuniyet hedefindedir. Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi; teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmeye devam etme, dünya standardında yapılar ortaya koyma ve güvenli yaşam alanları oluşturma vizyonuyla geçmişten aldığı ilhamla, günümüzde de kaliteli yaşam için çalışmaya devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi; müşterileriyle her zaman dürüst ve ahlaklı bir iş birliğinde içinde olur. Bu sebeple güvenilir ve dürüst hizmet anlayışını her şeyin üstünde tutar. Tüm projelerini taahhüt ettiği zamanda ve verilen sözlere uygun olarak yerine getirir.

Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi; sektördeki rekabetçi konumunu, yenilikçi yaklaşımları ve kalite odaklı iş yapış şekli ile korumaktadır. İstenilen kalitede hizmet vermesini; geliştirilen yaratıcı çözümler ve ekibin etkinlik düzeyi olarak tanımlamıştır.

Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi tüm projelerini dünya çapında kabul görmüş kalite standartlarında hayata geçirmektedir ve geçirmeye devam edecektir.

ÇEVRE SORUMLULUĞUMUZ

Ankara Bayındır Konut Yapı Kooperatifi; gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için tüm faaliyet alanlarında “Sürdürülebilir Çevre” ilkesini benimsemiştir. Kuruluş değerleri arasında yer alan insana, çevreye ve topluma saygılı olma ilkesi doğrultusunda;

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar kullanarak sürekli iyileştirmek,

Tüm projelerinizi ilgili ulusal ve uluslararası mevzuat ve standartlar doğrultusunda sürdürmek,

Çalışanlarının ve paydaşlarının çevre bilincini artırmak başlıca sorumluluğudur.